א+ 100%א-

מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

ניוזלטר

ידיעון אפריל 2015

ידיעון אפריל 2015

חג הפסח נקרא גם חג החרות. חג החרות על שום "שהוציאנו משם ביד חזקה ובזרועה נטויה ובמורא גדול ובאותות ובמפתים". זו היציאה הגדולה של עם ישראל מעבדות לחרות. החרות הינה ערך חברתי מרכזי בחיי האדם ולה משמעויות נרחבות ורבות. החרות מאפשרת לבני האדם ליצור, לפתח, לבחור ולקדם חיים דמוקרטיים.
ידיעון אוקטובר 2014

ידיעון אוקטובר 2014

שותפים וחברים יקרים, עם תחילת השנה החדשה זה הזמן לבחון מה היו ההישגים העיקריים של השנה שחלפה. אני סבורה כי שעת המבחן המשמעותית ביותר של הקהילות הייתה במהלך מבצע "צוק איתן". הקהילות הוכיחו כי יש בכוחן לסייע ולהיות משענת הן לתושבים והן לרשות המקומית. הקהילות נרתמו לסייע לקשישים, מוגבלים, להפעלת ילדים במקלטים ולארגון הפוגות לתושבים מחוץ ליישוב. חברי הקהילות היו הכוח המניע שניתן לסמוך ולהישען עליו.
ידיעון אפריל 2014

ידיעון אפריל 2014

שותפים וחברי קהילות יקרים, חג פסח הינו חג החירות, אנו חוגגים את החג לזכר יציאת עם ישראל מעבדות לחירות. יציאתו של עם ישראל ממצרים הינה אבן דרך משמעותית בתולדות העם היהודי, היציאה לחירות מחד, וההתיישבות בארץ ישראל מאידך. חירות של עם מתחילה בחירות האישית של הפרט, שהרי היה זה משה שבחר לפעול כך שבני ישראל לא יהיו עוד עבדים במצרים. כאשר הפרטים יחד נאספים מתוך בחירה לייצר שינוי הופכת החירות לנחלת העם.
ידיעון דצמבר 2013

ידיעון דצמבר 2013

לקראת חג החנוכה אני מאחלת לכולנו כי הנר של כל אחת ואחת מ-170 הקהילות המשימתיות הפועלות ברחבי הארץ ימשיך להאיר באור גדול ויביא לכולנו הרבה גבורה ונפלאות.
ידיעון ספטמבר 2013

ידיעון ספטמבר 2013

בפרוש עלינו השנה החדשה אני מבקש לברך את חברי הקהילות המשימתיות בברכת שנה טובה, ולאחל לכם – אלפי הצעירים החברים בתנועה חלוצית זו, הצלחה בבניית הקהילות וחייכם המשותפים ובמשימתכם לחיזוק הפריפריה ולצמצום הפערים בחברה הישראלית, באמצעות יצירת קהילה רחבה, חזקה ובעלת משאבים חברתיים. הצלחתכם היא הצלחתה של החברה הישראלית כולה.
ידיעון מאי 2013

ידיעון מאי 2013

אני שמחה להציג בפניכם את הידיעון השלישי של קרן שח"ף העומד בסימן יצירת שותפויות ושותפים לדרך. הקרן רואה בשותפות מודל ייחודי לעשייה פילנתרופית המאפשר השקעה משותפת בראייה אסטרטגית רחבת היקף.
ידיעון פברואר 2013

ידיעון פברואר 2013

הידיעון השני של קרן שח"ף יוצא לדרך בסימן צמיחה והתרחבות. צמיחה והתרחבות של תורמים חדשים אשר הצטרפו לקרן ושותפים קיימים אשר הגדילו את תמיכתם.
1 2